Cariere

Alatura-te echipei ERB Retail Services. Valorifica-ti la maxim potentialul!

Activitatea financiar bancara este in egala masura captivanta si plina de provocari, oferind oportunitati excelente de specializare si de dezvoltare a unei cariere. Vei gasi la ERB Retail Services o varietate mare de oferte de munca, in locatiile comerciale unde oferim finantare direct in magazin sau la sediul nostru central unde poti incepe o cariera in vanzari, promovare, operatiuni sau administrare.

ERB Retail Services si-a construit in timp o buna reputatie in randul angajatorilor si angajatilor, oferind pregatire si training tinerilor interesati sa inceapa o cariera in domeniul serviciilor financiare.

Mai mult, suntem o echipa tanara activa si deschisa, in cadrul careia fiecare este apreciat si stimulat sa isi aduca propria contributie la maximum potentialului sau. Daca esti bine pregatit, deschis si entuziast sa lucrezi in acest domeniu, te invitam sa ne transmiti CV-ul tau la adresa hr@euroline-cards.ro sau direct prin upload CV

Pe masura ce apar noi posturi disponibile, CV-ul tau va fi luat in considerare in cadrul procesului de selectare a candidatilor

Conditii generale pentru angajare

  • Studii universitare, de preferinta economice
  • Excelente abilitati de vanzare, comunicare si deservire a clientelei
  • Spirit antreprenorial si dinamism
  • Orientare spre dezvoltarea afacerii si rezultate
  • Cunostinte bune de limba engleza si operare PC

Iata care sunt posturile pentru care cautam noi colegi care sa se alature echipei noastre:

DataJob titleDepartament
2012-10-04Reprezentant VanzariVanzariAplica

Responsabilitati:

  • Identifica potentialii clienti;
  • Promoveaza produsele financiare oferite de catre companie;
  • Consiliaza clientii si vinde produsele financiare destinate persoanelor fizice;
  • Intocmeste dosarul de creditare si urmareste fluxul de aprobare;
  • Stabileste, mentine si dezvolta o relatie profesionala cu clientii companiei
    Completeaza rapoarte zilnice si saptamanale.

Cerinte:

  • Studii superioare absolvite sau in curs de finalizare;
  • Experienta in vanzari reprezinta un plus;
  • Abilitati de comunicare si relationare;
  • Spirit antreprenorial;
  • Abilitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si disponibilitate de a lucra in week-end;
  • Atitudine proactiva;
  • Cunostinte minime de operare calculator: MS Office -Excel;
  • Cunostinte de limba engleza reprezinta un plus.

Oferta:

  • Pachet salarial competitiv - salariu fix, schema variabila de recompensare;
  • Programe de pregatire profesionala specifica activitatii (training-uri operationale, cursuri „soft skills”).
  • Oras: Bucuresti, Braila, Drobeta Turnu Severin

INFOLINE (Luni-Vineri 08:30-20:00 si Sambata - Duminica – 09:00-16:00):
021 308 4000 si 0372 181 000
relatiiclienti@euroline-cards.ro

Linie de urgenta, disponibila 7 zile din 7, 24h/zi (in caz de pierdere, furt, blocare sau
utilizare frauduloasa a cardului): 021 308 40 00;